DIMOL- Економія на опаленні до 70%

Переваги керамічних теплопанелей Dimol

В цій статті зібрані всі переваги опалення керамічними панелями Dimol.

Ознайомившися з матеріалом, Вам буде набагато легше зрозуміти всі плюси цього виду оплення, який за останні роки став дуже популярнім, завдяки якісному обігріву та економічності. Але крім цього, переваг над іншими видами опалювання є дуже багато.  


М'яке тепло

Рівномірне розсіювання тепла придає більшу ефективність, тому примішення добре нагрівається, а людина відчуває це комфортне тепло. Керамічній обігрівач на вид дуже простий і часто всі нерозуміють як він працює. Та на це питання відповідь - керамічні панелі застосовують одночасно дві дії, де перша це обігрів довгими хвилями, нагріваючи предмети, такі як меблі, стіни, тіло людини, тощо. А друга - природна конвекція, яка підіймає позаду панелі (між панелю та стіною) прохолоднє повітря та видає його вже нагрітим над собою. А ще, можна стверджувати що тепло від керамічної панелі набагато якісніше, оскільки вони не зпалюють кисень та не сушать повітря у приміщенні.

Акумуляція тепла

Панель виготовлена з кераміки, яка гарно тримає накопичене тепло, тому це також великий плюс для такого обігрівача. Ми всі знаємо, що нагріте каміння на вогнищі дуже довго охолоджується. При відключені електроенергії, керамічна панель зберігає тепло ще біля 40 хв.

Економічність

Керамічні електропанелі Dimol у 3-5 разів економніші за всі інші види опалювання. Їх потужність всього 270-500 Вт (в залежності від моделі). Приміром масляний обігрівач має потужність 1500-2000 Вт. Керамічні панелі також можуть бути ще економічніше, ніж заявлені показники, з допомогою додаткового обладнання - Терморегулятора. Встановивши на ньому необхідну температуру в приміщенні, обігрівач буде самостійно вимикатися при досяганні її. Це дуже суттево вплине на сбереження Ваших коштів.

Надійність та довговічність

Не підіймає пил, працює безшумно. Панелі складаються з задньої металевої пластини, та керамічної панелі ззовні. Всередині проходить спіральний нагрівач. Настількі мало деталей не має в жодного стандартного обігрівача. Тому ламатися чи виходити із строю просто нічому. А якісні матеріали дозволять панелям слугувати не менше 25-30 років, не вимагаючи ніякого обслуговування. Гарантія від виробника 5 років.

Екологічність

Виготовлення панелей ведеться на сучасному виробництві, де застосовують тільки найкращі технологіі. Всі деталі обігрівача є екологічно чистим матеріалом.

Компактність

Проблема незручності вирішена на 100 відсотків. Панелі з настінним кріпленням без труднощів монтуються і не розташовуються як масляні обігрівачі, які стоять по середині приміщення, за якими ще 5 метрів дроту через усю кімнату. Панель ультратонка, товщина всього 12мм (1,2см).

Дизайн

Зовнішній вигляд іноді затьмарює всі інші гарні якості (тепло, економія, безпека). Стандартними кольорами вважається кремовий (світлий) та графітовий (темний), які дуже ефектно виглядають майже в будь-якому інтер'єрі. Але найбажанішими залишаються панелі із нанесенним зображенням. Клієнти мають можливість обрати малюнок, приблизно, з 90 варіантів представлених виробником у високій якості. Такі теми як тепло, вогнище, природа, тварини і дуже гарні, від яких просто шаленіють діти - мультиплікаційні малюнки.  

Лікувальні властивості

Вплив тепла від каміння дуже корисне для здов'я людини. Сприяє на більш єфективне видужування від хвороб, а також підвищення імунітету.

Сертифікація та патенти

Вся продукція Dimol явлється сертифікованою та затверджена усіма необхідними інстанціями. Dimol володіє патентом на корисну модель. Dimol - національний виробник, оскільки вся продукція виробляеться на Україні.

Пожаро безпечність

Всі елементи керамічної електропанелі мають високу ступінь захисту IP44 і є абсолютно безпечними для вікористання у будь-яких приміщеннях. Тому спати можно спокійно, а виходячи із дому не хвилюватись ні за що.

Відмінна ціна

Dimol - це новітнє економічне обладнання, яке має нескінчений ряд переваг над усіма іншими системами і обігрівачами. Керамічні панелі якісні, безпечні, зручні, стильного виду. Великий строк експлуатації та гарантії. Тому ціни на продукцію Dimol одні з накращих у своєму сегменті. Ці гроші ви платите не тільки за тепло, а й за всі перераховані переваги, та суттєву, дуже суттєву економію Ваших грошей при оплаті комунальних послуг. А придбавши обігрівачі Dimol - Ви підтримуете національного виробника, за рахунок чого Dimol завжди буде тримати високу планку якості обладнання та продукції.